fbpx

1380 x 300 TURDA NEWS

650x250 TURDA NEWS

PRO650x200 turda news mobil

PRO1380x300 turda news

 
 

890x300 01

Scrie un comentariu

potaissa turda

124577512 3607208802633070 2531265432895343150 o

FRH a menținut același program de desfășurare, cu turnee de sală, și pentru divizia secundă a handbalului românesc.

Astfel, echipele celor trei serii din Divizia A, s-au deplasat în județul nostru pentru meciurile primelor trei etape.

Partidele din seria A se vor juca la Mihai Viteazu, cele din seria B se vor juca la Cluj Napoca, în timp ce partidele din seria C se vor juca în sala „Gheorghe Barițiu” din Turda.

Toate partidele vor putea fi urmărite pe site-ul tv.frh.ro. Pentru a putea viziona meciul, trebuie să achitați suma de 5 lei.

Programul meciurilor:

Seria A (sala din Mihai Viteazu):

Vineri, ora 10:00, Poli Iași – CNE Sighișoara

Vineri, ora 12:40, CSU II Suceava – CSM Ploiești

Vineri, ora 15:20, CSM II Bacău – CSU Târgoviște

Vineri, ora 18:00, CSU Galați – CSU Pitești

Sâmbătă, ora 10:00, Poli Iași – CSU II Suceava

Sâmbătă, ora 12:40, CSM Ploiești – CSM II Bacău

Sâmbătă, ora 15:20, CNE Sighișoara – CSU Pitești

Sâmbătă, ora 18:00, CSU Târgoviște – CSU Galați

Duminică, ora 9:30, CSM Bacău – Poli Iași

Duminică, ora 12:10, CSU II Suceava – CNE Sighișoara

Duminică, ora 14:50, CSU Galați – CSM Ploiești

Duminică, ora 17:30, CSU Pitești – CSU Târgoviște

Seria B (sala „Horia Demian” – Cluj Napoca)

Vineri, ora 10:00, CSM Alexandria – CSM II București

Vineri, ora 12:40, Dinamo II București – Universitatea Craiova

Vineri, ora 15:20, CS Medgidia – CNOPJ București

Vineri, ora 18:00, Dobrogea II Sud – CSU Târgu Jiu

Sâmbătă, ora 10:00, Universitatea Craiova – CSM Alexandria

Sâmbătă, ora 12:40, CNOPJ București – Dinamo II București

Sâmbătă, ora 15:20, CSU Târgu Jiu – CSM București

Sâmbătă, ora 18:00, Dobrogea II Sud – CS Medgidia

Duminică, ora 9:30, CSM Alexandria – CNOPJ București

Duminică, ora 12:10, CSM II București – Universitatea Craiova

Duminică, ora 14:50, Dinamo II București – Dobrogea II Sud

Duminică, ora 17:30, CS Medgidia – CSU Târgu Jiu

Seria C (sala „Gheorghe Barițiu – Turda)

Vineri, ora 9:30, CNOPJ Timișoara – Academia Minaur BM

Vineri, ora 12:10, CSM Sighișoara – Universitatea Cluj

Vineri, ora 14:50, CSM Oradea – CSU Poli Timișoara

Vineri, ora 19:45, Potaissa II Turda – Szejke Odorhei

Sâmbătă, ora 11:15, CSM Sighișoara – CNOPJ Timișoara

Sâmbătă, ora 13:55, Academia Minaur BM – CSM Oradea

Sâmbătă, ora 16:35, Universitatea Cluj – Szejke Odorhei

Sâmbătă, ora 19:15, CSU Poli Timișoara – AHC Potaissa Turda

Duminică, ora 9:30, CNOPJ Timișoara – Universitatea Cluj

Duminică, ora 12:10, Szejke Odorhei – CSU Poli Timișoara

Duminică, ora 14:50, CSM Oradea CSM Sighișoara

Duminică, ora 17:30, Potaissa II Turda – Academia Minaur BM

 

viamso mesaj fb

banner caribic 012019

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Log in with ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate