fbpx

PSDTurda Ciortea 30iulie

WhatsApp Image 2020 07 30 at 14.56.02 1

Banner 1 Turda News HD

CristianMatei 28iul

Avram Gal

Adrian Mischian PMP Campia Turzii

Adrian Mischian PMP Campia TUrzii

Scrie un comentariu

editor

EDOTEC.RO angajeaza Junior Editor - editare continut website:

Candidatul ideal

Ce fel de persoană căutăm:

  • absolvent de studii medii/ superioare;
  • să ai cunoştinţe avansate de operare PC (Adobe Photoshop  prezinta avantaj)
  • să cunoști limba engleză
  • să ai abilitatea de a cauta informatii suplimentare despre produse
  • să ai capacitate de adaptare rapidă, putere de concentrare şi atenţie sporită la detalii

Descrierea jobului

Ce presupune acest job:

  • Activitatea de editare conținut pe site-ul companiei: adăugare de produse noi cu descrieri şi imagini. Se oferă training;
  • să selectezi, să verifici şi să introduci date in limba romana din engleza;
  • să aduci diferite completări/ modificări datelor extrase din documente;
  • să introduci manual datele lipsă;
  • să corectezi datele introduse;
  • să validezi datele extrase din documente.