fbpx

1380 x 300 TURDA NEWS

650x250 TURDA NEWS

PRO650x200 turda news mobil

PRO1380x300 turda news

anunt gratuit

ANGAJAM GESTIONAR DEPOZIT

Contact 0752194399
Adăugat 13-11-2020 10:00:24

Descriere

Responsabilitati:

  • Opereaza in sistem receptiile de produse finite, materii prime, materiale
  • Inregistreaza in sistem bonuri de consum de materiale/materii prime
  • Intocmeste documentele necesare livrarilor de produse finite si indosariaza documentele de gestiune
  • Efectueaza receptia fizica a produselor finite/materiilor prime la intrarea in magazie
  • Gestioneaza si pregateste marfa in vederea livrarii catre clienti
  • Participa periodic la inventarierea stocurilor, verificarea stocurilor, intretinerea si aranjarea depozitului

Cerinte:

  • Studii medii/superioare
  • Atestat de stivuitorist
  • Experienta de minim 1 an in gestiune
  • Disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Ore suplimentare plătite 175%
  • Spor de weekend 6%
  • Spor de noapte 25%
  • Tichete de masă in valoare de 20 lei/zi
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii (Paste, Craciun)
  • Cadouri pentru copii angajatilor cu ocazia Sarbatorilor
  • Ajutoare sociale (naşterea copilului, deces)
  • Decontare bon combustibil pentru localitatile limitrofe Turzii

Locație

Turda
Strada 22 Decembrie 1989, Turda, Romania

Comentarii

Echipa TurdaNews

Gelu FLOREA
Manager/Jurnalist
Daciana DERDA
Jurnalist
Florin CRIȘAN
Jurnalist
Alexandra MOCEAN
Jurnalist
Eugen POP
Jurnalist
Iulia FLOREA
Administrativ/Contabilitate